24 000 CZK
| 960 EUR
Lot 56
KŘESADLOVÁ PISTOLE
1. polovina 19. století
Ocel, stříbro, niello, slonovina, zlacení, kůže
40 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
37 000 CZK
| 1 480 EUR
| 1 480 EUR
Kavkazská pistole s katalánským křesadlovým zámkem se slonovinovou hlavicí ve stříbrné garnituře zdobené technikou niello, peckovitá spoušť bez lučíku, hlaveň se zlacenými značkami patrně španělské provenience, 1. pol.19.století.