45 000 CZK
| 1 731 EUR
Lot 40
ŠESTIRAMENNÝ LUSTR
2. polovina 19. století
Bronz
83 cm (v), Průměr 57 cm
Vyvolávací cena
Francouzský mistrovsky zpracovaný lustr ve stylu Ludvíka XVI. ze zlaceného bronzu kombinovaný s černými putti s trubkami, šest ramen je po vzoru akantových listů, završen paprsky slunce. Kvalitou zpracování a vzhledem odpovídá modelům dle Pierra Gouthière. Elektrifikováno.