46 000 CZK
| 1 769 EUR
Lot 132
INTARZOVANÝ KABINET ART DECO
Kolem 1925
Jasan, javor, ořech, jilm, mahagon, hruška
180 x 116 x 44 cm (v x š x h)
Značeno nahoře vzadu "P. H. 22380"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
55 000 CZK
| 2 115 EUR
| 2 115 EUR
Bohatě intarzovaný a kvalitně zpracovaný kabinet byl patrně součástí vybavení Pražského hradu v době, kdy zde působil architekt Jože Plečnik. Na dvířkách zdoben intarzií z javorové, jasanové, ořechové a jilmové kořenice s motivem honu na jelena.