Lot 64
VON DER WIENER WERKSTÄTTE GESTALTETES BUCH

20. léta 20. století
Papír, plátno
21 x 14 x 3,5 cm (v x š x h)
Značeno vzadu na předsádce: WW

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   392 EUR
Dosažená cena
19 000 CZK
   |   745 EUR

Mimořádně zajímavá a vlivná práce EARLY ILLUSTRATED BOOKS od významného bibliografa a shakespearovského učence Alfreda Williama Pollarda (1859–1944) je ceněná především pro studium tisků a inkunábulí. I A History of the Decoration and Illustration of Books in the 15th and 16th Centuries The Decoration of Books by A. W. Pollard / MDCCCXCIII. Books in Manuscript. by Falconer Madan / Early Printed Books by E. Gordon Duff.