Lot 131
Vincenc Vingler (1911 - 1981) TOREADOR

70. léta 20. století
Polychromovaná sádra
22 cm (v)
Značeno zespodu: VINGLER

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   392 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK
   |   706 EUR