18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 153
VZPOMÍNKA
48 x 65 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
120 000 CZK
| 4 800 EUR
| 4 800 EUR
Litografie 38/50, papír
Sign. vpravo dole: Kamil Lhoták 1965
Typicky lhotákovské téma s nezaměnitelnou poetikou a s „fotografickým“ odkazem na francouzské putování autora nás zavádí do dob prvních průkopníků letectví, lodní, motocyklové i automobilové techniky. Do doby, kdy benzín ještě voněl, muži byli odvážní a každá cesta byla dobrodružstvím.