12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 165
KRAJINA
45 x 64 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 200 EUR
| 1 200 EUR
Olej, plátno
Sign. vpravo dole: Z. Berger.
Ilustrátor řady knih přírodovědného zaměření. Má poměrně široký tématický záběr, od ilustrací knih o rostlinách až po rekonstrukce vyhynulých zvířat. Rok studoval grafické techniky u Emanuela Frinty.