45 000 CZK
| 1 800 EUR
Lot 176
HLAVA II
87 x 62 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
55 000 CZK
| 2 200 EUR
| 2 200 EUR
Architekt, malíř, grafik a pedagog Josef Wagner ml. byl synem sochaře Josefa Wagnera. Dílo pochází z rozsáhlejšího cyklu. Vystaveno v Čechách i v zahraničí. Kresba na papíře, uhel, barevné pastelky, tužka. Z autorovy sbírky. Signováno a datováno vpravo dole Josef Wagner 1984. Vzadu výstavní štítky a přípisy.