Lot 114
Julius Mařák (1832 - 1899) STUDIE SKALNATÉ KRAJINY

22 x 32,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Nabízená skica patří do řady detailních studijních obrázků, které si Mařák pořizoval ke svým větším a složitějším plátnům. Olej na papíře, lepeno na kartonu. Signováno vpravo dole J.M. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.