Lot 102
August Bedřich Piepenhagen (1791 - 1868) SETKÁNÍ U KAPLIČKY

62 x 80 cm (v x š)

Vyvolávací cena
280 000 CZK
   |   11 200 EUR
Dosažená cena
280 000 CZK
   |   11 200 EUR
Předkládané dílo je výjimečné začleněním figur, které nejsou pro Piepenhagena příliš typické a objevují se pouze v autorově rané tvorbě. Rovněž plná signatura August Piepenhahen nás odkazuje ke dvacátým letům, stejně tak jako celkové pojetí malby. Olej na plátně, signováno vpravo dole August Piepenhagen. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.