Lot 185
SECESNÍ STŘÍBRNÁ KONVIČKA ALPHONSE DEBAIN

16 cm (v)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Stříbrná konvička - s vyjímatelnou vázičkou - s maskou lesního muže a nymfou. Značeno monogramem AP a puncovní značkou významného francouzského stříbrníka Alphonse Debaina - svou mistrovskou značku měl registrovánu v letech 1883-1911.