Lot 186
SECESNÍ NÁSTOLEC S NYMFAMI

28,5 cm (v), Průměr 65 cm

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR
Stříbrný nástolec s florálními motivy a s figurami nymf, s oválnými kabošony zelených kamenů; původní skleněná mísa. Značeno puncovní značkou.