Lot 79
Nicolaus Karl Liebe (1803 - 1875) PORTRÉTNÍ MINIATURA MLADÉHO ŠLECHTICE

14,5 x 12,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Portrétní miniatura mladého šlechtice ve stavovském stejnokroji, který oblékali, nařízením císaře, členové sněmu. Na pozadí pohled na Pražský hrad. Kvaš na slonovině. Signováno a datováno vpravo Liebe 1837.