Lot 119
Jaroslav Věšín (1859 - 1915) POHLED NA NA BULHARSKÉ MĚSTO TIRNOVA

20 x 29 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Autor od 90. let 19. století žil v Sofii, kde roku 1897 dokonce založil malířskou školu. Akvarel na papíře, signováno vpravo dole Jarosl. Věšín. Tirnova.