Lot 99
Neznámý Autor POHLED NA DRÁŽĎANY

26,5 x 35,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Výjev zachycuje pohled na drážďanský mariánský kostel Frauenkirche a vpravo nejspíše na Hofkirche, tedy katedrálu Nejsvětější Trojice. Olej na plátně, nesignováno.