15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 286
PÁROVÝ RELIKVIÁŘ -NEBE - PEKLO
21,5 x 16,5 x 5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Zlacené dřevo, kosti, pomerančová kůra. Značeno na zadní straně M. Mudra 2015 a 2015/16.