15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 246
OBRYS TŘÍ RETORTŮ – EGYPTSKÉ HIEROGLYFY
22,5 x 32 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 200 EUR
| 1 200 EUR
Magnetická grafika, signováno a datováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1965.