Lot 256
Jitka Kolínská (1930 - 1992) MAJÁKOVÁ LOĎ II

80 x 101 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vzadu Jitka Kolínská 1962.