10 000 CZK
| 400 EUR
Lot 234
LUŽNICE
91 x 34 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 560 EUR
| 560 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole Famíra.