Lot 121
Hanuš Schwaiger (1854 - 1912) HLAVA VODNÍKA

18 x 21,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 240 EUR
Akvarel a kresba tužkou na papíře. Signováno vpravo dole Schwaiger; věnováno Völkmanovi 3/8/1904