Lot 241
František Tichý (1896 - 1961) HLAVA NĚMCE

17,5 x 9,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Grafický list, suchá jehla, papír, signováno a datováno vlevo dole Tichý 45.