Lot 236
Emil Kotrba (1912 - 1983) HLAVA KONĚ

34 x 44 cm (v x š)

Vyvolávací cena
7 000 CZK
   |   280 EUR
Téma koní je pro autora typické, svůj zájem o figury zvířat dokonce podpořil studiem anatomie na Vysoké škole zvěrolékařské v Brně. Malbu studoval u Petra Dillingra a Tavíka Fr. Šimona. Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Emil Kotrba 1942.