15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 147
BEATRICE FIRENZE
20,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
40 000 CZK
| 1 600 EUR
| 1 600 EUR
Busta mladé dívky z alabastru se zlaceným florálním ornamentem. Značeno na rameni Prof. A. Petrilli - Firenze.