12 000 CZK
| 500 EUR
Lot 55
SALCBURK
Kolem 1909
akvarel, kvaš, papír
33 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: O. Laske
Vyvolávací cena
Oskar Laske se narodil v Černovicích, ale studoval na vídeňské akademii. Věnoval se akchitektuře a následně i grafice a ilustraci, byl členem Wiener Secession. Ze stejného roku pochází i zpracování stejného panoramatu ve formě dřevorytu. Rámováno pod antireflexní sklo s UV filtrem.