Lot 158
Luděk Havelka (1908 - 1963) SÁDROVÉ MODELY HRAČEK

40. léta 20. století
sádra
výška největšího kusu
18 cm (v)
sign. HAVELKA

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Soubor polychromovaných sádrových modelů. Jedná se o návrhy pro plastové hračky. Autorem je český sochař a designér Luděk Havelka.