15 000 CZK
| 625 EUR
Lot 158
SÁDROVÉ MODELY HRAČEK
40. léta 20. století
sádra
výška největšího kusu
18 cm (v)
sign. HAVELKA
Vyvolávací cena
Soubor polychromovaných sádrových modelů. Jedná se o návrhy pro plastové hračky. Autorem je český sochař a designér Luděk Havelka.