Lot 25
ROKOKOVÝ HRACÍ STŮL

Kolem 1750
ořech, mořený ořech, javor, černěná hruška, palisandr, mahagon, eben
76 x 63 x 92 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Půvabný hrací stůl z období rokoka s deskou lemovanou palisandrovým dřevem a bohatě zdobenou intarzií s motivem karetní hry a extravagantními rokajemi složenými z pestré plejády dřev. Nohy v barokním tvarosloví skrývají jednu zásuvku. Restaurováno, v jedné polovině desky patrné zkrácení.