Lot 08
Neznámý Autor PÁROVÁ KVĚTINOVÁ ZÁTIŠÍ

17. století
olej, dřevo
18 x 13,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 458 EUR

Párová komorní zátiší v duchu manýristické tradice s plejádou jarních a letních květin aranžovaných v elegantních vázách na nožce.