35 000 CZK
| 1 458 EUR
Lot 08
PÁROVÁ KVĚTINOVÁ ZÁTIŠÍ
17. století
olej, dřevo
18 x 13,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Párová komorní zátiší v duchu manýristické tradice s plejádou jarních a letních květin aranžovaných v elegantních vázách na nožce.