Lot 132
Jindřich Halabala (1903 - 1978) ODKLÁDACÍ STOLEK S VITRÍNOU ART DECO

30. léta 20. století
ořechové dřevo, černěná hruška, sklo, zrcadlo
62 x 66 x 42 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR

Důmyslný odkládací stolek z období českého art deco s proskleným prostorem se zrcadlem a dole s úložným prostorem se skrytou zásuvkou. Kompletně restaurováno.