Lot 19
NOBILITACE UDĚLENÁ KARLEM VI.

1. polovina 18. století
listina na pergamenu, pečeť
57,5 x 74,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
14 000 CZK
   |   583 EUR

Nobilitační listina udělená císařem Svaté říše Římské, králem českým, uherským, markrabětem moravským a arcivévodou rakouským Karlem VI. Janu Horváthovi s udělením erbu se štítem v barvě nebes se zlatou korunou a lidskou paží obrněnou ozbrojenou. Na dracounech je zavěšená dochovaná pečeť. Rámováno pod sklem.