Lot 12
MANÝRISTICKÁ TRUHLA

1. polovina 17. století
ořechové dřevo, kování
60 x 168 x 54 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
24 000 CZK
   |   1 000 EUR

Manýristická truhla s bohatou stylizovanou florální řezbou, rokajemi a čelním centrálním znakem dvou rámovaných trojúhelníků. Na bocích truhly kovaná madla, uvnitř původní zámek, pozdější klíč. Velmi dobrý stav zachování.