35 000 CZK
| 1 458 EUR
Lot 41
HRACÍ KLÍCKA S PTÁČKY
19. století
zlacené dřevo, zlacený kov, peří, látka
52,5 cm (v), Průměr 27 cm
Vyvolávací cena
Vzácná hrací klícka s trojicí zpívajících ptáčků, kteří se při zpěvu pohybují. Otevírací klícka s ptáčky stojí na soklu s červenou látkou ze zlaceného dřeva s akantovým dekorem. Funkční natahovací mechanismus, původní klíč. Na spodní straně razítko výrobce.