Lot 131
STOJACÍ LAMPA ART DECO

20. léta 20. století
chromovaná ocel, sklo
167 cm (v)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Designová stojací lampa z období art deco z chromované oceli s vloženými tmavými skleněnými tabulemi. Výborný stav, elektrifikováno.