Lot 266
Petr Stehlík (1976) VÁZA

2015
sklo
42,5 cm (v)
signováno a datováno na dně: PETR STEHLÍK 2015

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   833 EUR

Váza z uranového skla, vrstvená opakním sklem bílým a modrým, probrušovaná. Jedná se o jedinečné autorské sklo s výrazným designem a skvělou řemeslnou precizností.