Lot 249
Adolf Born (1930 - 2016) SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ

1993
litografie, papír
30 x 21,5 cm (v x š)
sign. tužkou na každém listě: A Born

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR
Dosažená cena
85 000 CZK
   |   3 542 EUR

Autorská bibliofilie Shakespearova díla s litografiemi Adolfa Borna. Překlad Martina Hilského, vydala Nadace Lyry Pragensis na holandském papíře Gelder simili japon, celkem 200 čísllovaných výtisků. Předložený výtisk číslován 190/200.