Lot 12
KROPENKA S POLODRAHOKAMY

18. století
Zlacená mosaz, ametyst, křišťál, korál, tyrolský granát, citrín
21 cm (v)

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 708 EUR
Dosažená cena
65 000 CZK
   |   2 708 EUR

Kropenka patřící pravděpodobně vysokému církevnímu hodnostáři vykládaná ametysty, křišťály, karneoly, korály, tyrolskými granáty a citríny. Přední straně dominuje smaltovaný medailon, kamej s podobiznou hodnostáře v korálu a křišťálová gema s křížkem.