Lot 38
EMPÍROVÝ MANŽETNÍK

Kolem 1815
černěná hruška, kořenice, zlacené dřevo, bílá mosaz
148 x 73 x 38 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 708 EUR
Dosažená cena
65 000 CZK
   |   2 708 EUR

Elegantní empírový manžetník tvoří soustava celkem šesti uzamykatelných šuplíků. Na bocích se zužujícími se pilastry s karyatidami. Manžetník nesou vyřezávané lví tlapy se zlacením. Kompletně restaurováno.