Lot 234
Teodor Rotrekl (1923 - 2004) DRUŽICE

1987
akvarel, papír
44,5 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: TR87

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   417 EUR
Dosažená cena
28 000 CZK
   |   1 167 EUR

Ilustrace s námětem družice od českého autora sci-fi námětů a člena skupiny Radar. V 70. letech měl z politických důvodů zakázáno vystavovat, z bezedné studny imaginace však čerpal pro žánr sci-fi až do své smrti.