Lot 50
CECHOVNÍ TALÍŘ

1828
glazovaná keramika
Průměr 30.5 cm

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   417 EUR
Dosažená cena
39 000 CZK
   |   1 625 EUR

Moravský talíř cechu ševců s datací 1828 s bohatou výzdobou nástrojů a botou rámovaných do florálního dekoru s dominující žlutou a modrou glazurou. Vzadu značenou monogramem autora. Velmi dobrý stav.