Lot 233
Teodor Rotrekl (1923 - 2004) 2061: TŘETÍ VESMÍRNÁ ODYSEA

1991
akvarel, papír
37 x 50 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Rotrekl

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
41 000 CZK
   |   1 708 EUR

Ilustrace ke knize od legendárního autora sci-fi Arthura C. Clarke. První vydání, nakladatelství Práce, kniha obsahovala několik velmi propracovaných barevných celostránkových ilustrací.