12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 44
PORCELÁNOVÝ ČAJOVÝ SERVIS
1840
Zlacený a malovaný porcelán
17 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Porcelánový čajový servis původem z Horního Slavkova. Osmidílná souprava je dekorována malbou květů a zlatou linkou, značeno embosovaným S. Výška konvičky 17 cm, výška šálku 6,5 cm.