10 000 CZK
| 400 EUR
Lot 17
PÁROVÉ PORTRÉTY
Poslední třetina 18. století
Olej, mosaz
7,5 x 6 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dvojice portrétů - muže a ženy v dobových oděvech s parukami. Dáma s perlovými náušnicemi a zlatavými šaty s bohatě zdoběným živůtkem má elegantně přes rameno přehozenou červenou drapérii a mužský portrét skvěle dokumentuje vrstvení jednotlivých prvků oděvu a bohatě dekorovanou vestu.