80 000 CZK
| 3 200 EUR
Lot 13
KRAJINA S POUTNÍKY
18. století
Olej, plátno
96 x 120 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Obraz velkorysého formátu od italského malíře z 18. století s poutníky a letícími mraky je poutavý svou atmosférou a celkovou náladou. Architektonické prvky jsou zasazeny do snové a mírně nadsazené krajiny, kde světelná záře proniká obloukem a láká poutníky k cestě za slunečními paprsky. Konzultováno s PhDr. Hanou Seifertovou.