15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 65
STUDIE ZE SLOVÁCKA
1887
Akvarel, papír
29 x 18 cm (v x š)
Signováno a datováno vlevo dole
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 600 EUR
| 600 EUR
Publikováno: Miloš Jiránek: Hanuš Schwaiger, Praha 1908, str. 89 reprodukováno, Miroslav Lamač: Hanuš Schwaiger, Praha 1957, č. 195 (repodukováno), Jiří Vykoukal: Hanuš Schwaiger, Cheb 1999, str. 34 reprodukováno