4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 12
PSÝCHÉ A ERÓS (KUPIDO) S DCEROU HÉDONÉ
1574
Mědiryt, papír
33 x 25 cm (v x š)
Značeno vpravo v dolní polovině: "IVLIUS RO: IN /G .G. MF 1574/ Nicolo van Aelst".
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Podle obrazu Giulia Romana vydal Nicolo van Aelst. Bartsch 45 (uvádí pouze tisk bez jména vydavatele van Aelsta nar. 1526 v Bruselu, činného v 2. pol. 16. stol. v Římě). Stav: široký okraj, papír lehce zažloutlý. Poznámka: rozměr desky se týká tohoto listu, Bartsch uvádí rozměr ve starých mírách.