18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 73
MISKA S CLOISONNÉ EMAILEM
Přelom 19. a 20. století
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
5,5 cm (v), Průměr 8.5 cm, 101 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Ruské puncovní značky, mistrovská značka HA. Ag o ryzosti 88 zolotníků (916,6/1000). Miska zdobená barevným květinovým motivem v cloisonné emailu ve 6 alveolech střídající se s tyrkysovými trojúhelníky s filigránovým dekorem volut.