12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 74
MISKA
1908 - 1926
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
4 cm (v), Průměr 6 cm, 66 g
Vyvolávací cena
Ruské puncovní značky, mistrovská značka нз. Stříbro (Ag) o ryzosti 84 zolotníků (875/1000). Miska s profilovaným okrajem s barevným florálním motivem v cloisonné emailu na světle zeleném podkladě, ve vrchní částí linka zdobená modrými smaltovanými perlami.