18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 150
KAPESNÍ HODINKY OMEGA
1. polovina 20. století
Zlato
Průměr 47 mm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
48 000 CZK
| 1 920 EUR
| 1 920 EUR
Pánské art deco kapesní hodinky v černo zlatém provedení s elegantním designem signované vzadu na strojku a na ciferníku OMEGA. Původní zachovalá krabička s koženým pouzdrem. Značeno puncem, zlato 14 karátů, stroj č: 6804842.