18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 15
DVA GRAFICKÉ LISTY
1641
Lept, papír
33 × 39,5 cm, 33 × 39 cm
Značeno vlevo dole: W. Hollar fecit. WH
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
LONDÝNSKÝ PARLAMENT, SOUD NAD HRABĚTEM STRAFFORDEM (1641) „Parlamentum Londinense / Abbildung der Session des Parlaments zu London uber den Sententz des Grafen von Stafford.“ Lit.: Hollstein 330 / III.“ Stav: tisk z opotřebované desky, široký okraj, rezavé skvrny, dole uprostřed natržený papír, částečně restaurované trhliny.
POPRAVA HRABĚTE STAFFORDA (1641) „The true maner of the execution of Thomas Earle of Strafford...the 12th of May 1641“ / Execution des Grafen Thomae von Strafford. in Londen 12. May 1641.“ Lit.: Hollstein 331/III. Stav: slabý tisk z opotřebované desky, široký okraj, skvrny, četné opravy.