110 000 CZK
| 4 400 EUR
Lot 44
PÁROVÉ SERVÍROVACÍ MÍSY S VÍKY
13 x 32,5 x 29 cm (v x š x h), 3734 g
Vyvolávací cena
Dvě stříbrné mísy po okrajích zdobené rokaji a úchyty ve tvaru mušlí. Poklopy mís jsou honosně zdobené s odnímatelnými úchyty s motivy zeleniny. Váha jednotlivých mís je 1864 g a 1870 g.
Značeno puncovními značkami a londýnským stříbrníkem Paul Storr.